EN

Project Cafe racer gn 400

ert

Якось зявилась в нашого товариша мрія — мотцикл. Звісно, шо стоковий байк його не цікавив. Його приваблював стиль caferacer. Для втілення мрії була потрібна база. Нами був обраний Suzuki GN 400 1982 року.

Доволі цікавий байк, оскільки він має кікстартер, який наближує цей мотоцикл до своїх старих попередників. Мотоцикл був придбаний в Німеччині.

Базова модель була 6-ти вольтовою. Ми успішно переобладнали її на 12 вольт та використали дуже малу батарею 1,3 ампер годин.

Ми викинули стокову приборну панель, та замінили її на тюнінгову.

По ходовій частині пофарбували диски глянцевою чорною порошковою фарбою, і встановили на них гуму:

перед -Dunlop K70 4.5″R18;

зад — Firestone ANS 5″R16;

Також були встановлені подовжені задні амортизатори. Задню частину рами було перероблено. З рами обрізали всі лишні кріплення, після чого покрили її чорною матовою порошковою фарбою.Стоковий руль було замінено на кліпони. Поміняли стандіртні підножки. Перероблене стокове заднє крило та підігнане під нову раму. Зроблено новий саморобний прямоточний вихлоп в стилі oldschool.

Стандартний повітряний фільтр поміняно на прямоточний. Після заміни повітряного фільтра та прямоточного вихлопу поміняли паливні жиклери на більші.  Ця маніпуляція оживила байк, та додала непоганого приросту в розгоні.

Зробили нову сідушку яку видно на фото. Задній стоп використали від старого рядянського вантажного авто.

Мотор було перебрано, поміняно всі гумові ущільнювачі. Бокові алюмінієві кришки відполіровано. Картер , циліндер, головку — поварбовано в чорний матовий колір. З бензобака зняли фарбу та покрили порошковим лаком.

Отлично. Источник: allcantrip.ru .