EN

Harley Davidson sportster 1200c deep purple

1

Базою для проекту був взятий Harley Davidson sportster обємом 1200 куб.см. 1998 року випуску. Даний коняка родом з США, штат Алабама.
Звісно що стоковий варінт не був цікавим, тому вирішили його переробити.
Стиль мотоцикла: oldschool chopper (стара школа).
Було куплено бензобак від старішої моделі ironhead. Звісно бак необхідно було припасувати по кріпленнях, а ще ми поміняли розміщення бензокрану. Зроблено вилку типу springer, новий руль т-бар та спинка в старому стилі(згодом покриті хромом). Для каркасу сідухи обрано 2мм. сталь, обшито її шкірою. Всі нарікають на те що шкіра втягує воду, але на сьогоднішній день існує величезна кількість спреїв для обробки шкіряного взуття, які не міняють ні кольору ні фактури шкіри.
Пофарбовано мотоцикл було методом metal flake, який в нас ще поки не популярний. Вперше даний метод пофарбовки вперше був застосований в США в 50-60 рр. Яскраві кольори було обрано що виділити байк з сірої (чорної) маси його побратимів…
Також було перебрано всю електропроводку, усунено всі зайві лампочки. Тиск масла, замість електричного датчика, показує механічний ианометр. Стальні трубки для манометра було припасовано до мотора та покрито хромом. В процесі переробок довелось поміняти прокладки і гумові ущільнювачі двигуна.
В карбі було поміняно паливні жиклери, та перероблено механізм холодного старту.