//wumotors.com/wp-content/uploads/2020/10/Roman-4.jpg

Про нас

Привіт, я Роман Задорожний. Мотоцикли – моє життя!

        Перші кроки в створенні цієї майстерні я почав робити в 2009 році. Наша мета залишити слід в історії мотобудування та мотокультури, створити достойний продукт не лише на рівні Західної України, а також на світовому рівні.

   Щодня ми стараємось удосконалюватись та розвиватись. Ми постійно збільшуємо свої можливості, опановуємо нові техніки та покращуємо ефективність робочих процесів дотримуючись найвищих стандартів якості.

      Один з ключових напрямків нашої роботи - це мотоцикли марки Harley-Davidson. Сервісне обслуговування, кастомайзинг та чіп-тюнінг Harley-Davidson, для цього в нас є всі необхідні інструменти, комп'ютерне устаткування та єдиний у Західній Україні dyno machine (дино стенд). Також одним з важливих пунктів для West Ukraine Motors є збільшення складу запчастин для марки Harley-Davidson. Ми співпрацюємо з провідними виробниками та постачальниками.

Буду радий бачити Вас в West Ukraine Motors!

Відгуки

Контакти

+38 097 084 97 83

wumotors@gmail.com

Личаківська 255, Львів, Україна

Instagram


This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

UK
EN UK